Whirlpool ACM 808 BA S

• , zakoupeno v MALL.CZ

Krásný dizajn

• , zakoupeno v VEDE.cz

• nemohu hodnotit, protože jsem zboží nevyzkoušela

Tato indukční deska se mi líbila cenou i vzhledem. Je opravdu hezká. Je to výrobek s malou reklamovaností. Barva výrobku odpovídá obrázku, je šedohnědá. Je v modních trendech. Její funkčnost zatím hodnotit nemohu není zapojená. Od výrobce jsme měli už jednu desku elektrickou a byly jsme s ní spokojení.

• Přehlednost

Stop & Go
Oválná zóna
WOK plotýnka
Booster

Indukční varná deska se šířkou 58 cm ve stříbrném provedení a designem bez rámečku se zkosenými hranami je skvostem v každé kuchyni. Ovládání má dotykové a 4 indukční plotny (z toho 2 plotny tvoří flexibilní zónu).

Deska disponuje flexi zónou, díky tomu je více flexibilní a praktičtější pro každodenní vaření. Na flexi zónu můžete umístit velký hrnec na celou plochu plotýnky, 1 hrnec do zadní či přední části, nebo 2 hrnce najednou, protože není problém nastavit různý stupeň výkonu pro každý hrnec zvlášť.

Jedinečná funkce Eco Cook zabezpečí optimální spotřebu energie při maximálním výkonu, v porovnání s funkcí Power Booster ušetří až 10% energie.

Funkce Power Booster zabezpečije velmi rychlý ohřev. Při maximálním výkonu se hrnec do 8 minut ohřeje na teplotu 630 °C.

Další funkce, kterými deska disponuje, jsou časovač či dětská pojistka.

• Typ elektrická-indukční
  • Flexi zona ano

Programy a volby
Eco Cook ano
Power booster ano
Rychlé uvedení do varu ano
Dětská pojistka ano

Šířka (cm): 67.00
Hloubka (cm): 59.00

• , zakoupeno v MALL.CZ

Krásný dizajn

• Deska disponuje flexi zónou, díky tomu je více flexibilní a praktičtější pro každodenní vaření. Na flexi zónu můžete umístit velký hrnec na celou plochu plotýnky, 1 hrnec do zadní či přední části, nebo 2 hrnce najednou, protože není problém nastavit různý stupeň výkonu pro každý hrnec zvlášť. Hlavní výhody: 4 varné zóny - z toho 2 tvoří Flexi zónu PowerBooster na všech plotnách - velmi rychlý ohřev provedení v barvě champagne indukční technologie - více informací zde

Zobrazit video recenzi

• , zakoupeno v VEDE.cz

• nemohu hodnotit, protože jsem zboží nevyzkoušela

• Krásná, jednoduché ovládání a výborné rozmístění varných zón. Vejdou se mi vedle sebe i velké kastroly.
    • Horký povrch je opravdu jen pod hrnci.
    • Cena přiměřená (dá se sehnat pod deset tisíc).
    • Používám měsíc, zatím nic.

Je to kráska. Na lince "neřve", má pěknou barvu (my dali na tmavě hnědou linku). Já bych ji přirovnala k čokoládové Matyldě, ale záleží na světle. Zkosené hrany jsou fajn.

Šikovný partner ji dokonce ani nepoškrábal, jak psali ostatní a připojení bych podle návodu zvládla i já (př. hnědý kabel připojte do otvoru č. 1...), ale elektrikář je jistota :-)

Hlasitost přiměřená, neobtěžuje.

Má základní funkce, pro normální vaření plně dostačující.
    Po vaření na plotýnkách jsem se musela naučit, že nemůžu zapnout a jít pryč, všechno je neskutečně rychle horké. Nebudeme pořizovat ani mikrovlnku, protože je proti desce pomalá.

Doufám, že dlouho vydrží, protože jen nefunkčnost, by mohla zkazit mé nadšení. Rozhodně doporučuji.

• Přehlednost

celkově povedený výrobek.
    Doporučuji ostatním

• , zakoupeno v K24.cz

• unikátní barva
    • rychlý ohřev (litr vody za 15 s)
    • při instalaci se lak pod sklem poškrábal v místech uchycení
    • barva je šedo-stříbrno-růžovo-vínová, záleží na úhlu pohledu a druhu osvětlení

Zajímavá deska vyjímečná svoji barvou.
    Má základní funkce, nemá slider, automatické zapnutí při detekci hrnce.

• , zakoupeno v Eldum.cz

• Zatím jsem velmi spokojen i s,rychlostí vaření.

Efektní deska rychlé vaření celková spokojenost.

• pěkná, intuitivně ovládaná
    • bohužel se nám poškrábala při instalaci ze spodní strany o vymezovací plíšky, jak již někdo uváděl. stačilo by podlepit desku nebo dát gumu na plíšky, aby k tomu nedocházelo - zkusíme reklamovat.
    • barva není šedá/stříbrná, ale dle mého spíše kapučínová. šedo/hnědá, což se nám k šedé desce moc nehodí :(

při instalaci desku raději podlepte na 4 místech, kde jsou vymezovací plíšky, aby jste si desku nepoškrábali - estetická vada, která nás mrzí. servisák chtěl opravit fixem, ale ten má šedou barvu, tak doporučil zapatlat lakem na nehty

• , zakoupeno v OKAY.cz

• Pěkný stroj
    • Jednoduché ovládání
    • Výhodné velmi široké překrytí pracovní desky

Doporučuji velkou opatrnost při instalaci, lehce můžete desku zespoda poškrábat při nasazování vymezujících plíšků.
    Změnit způsob vaření při přechodu z klasické varné desky, ale to je asi jasné a není to závada. Překvapivě některé hrnce fungují a jiné nutné vyměnit.

• , zakoupeno v ELLAND

• je krásná