Philco PHD 302

TOP 10 v kategorii Varné desky

Produkty vybíráme automaticky podle recenzí uživatelů, zájmu o produkt a prodejů.

Philco PHD 302

Indukční varná deska Dotykové ovládání Timer 9 stupňové nastavení výkonu Automatická detekce nádobí Auto stop - automatické bezpečnostní vypínání StablePower –...
3 390 Kč
Doprava 99 Kč,Skladem
Garantovaný nákup z TIVIS.cz
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (47)

Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaZdarma100 % • 1 457 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta39 Kč91 % • 106 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma91 % • 18 896 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma71 % • 7 413 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 20 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč87 % • 6 668 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaZdarma98 % • 46 788 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Do obchodu
Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaZdarma95 % • 15 907 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Do obchodu
Skladem • 1 variantaDárekDoplňkové službyZdarma99 % • 10 596 recenzíDalší informace
Do obchodu
Skladem • 1 variantaDárekDoplňkové službyZdarma97 % • 3 461 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč91 % • 510 399 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma94 % • 39 226 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma94 % • 9 262 recenzíDalší informace
Do obchodu
Skladem • 1 varianta49 Kč99 % • 114 779 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace

Popis produktu

Oválná zóna
Booster

Recenze

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

kupuji už druhou stejnou desku - první jsem rozbila. všechno mi na ni vyhovuje. funguje jak má - spokojenost.

• , zakoupeno v planeo.cz

• Tichý, velmi rychlý při vaření, smažení a ohřívání.

Při nákupu jsem se sice docela "utnul", protože mě nenapadlo, že je rozdíl mezi varnou deskou a vařičem. Moje chyba. Nicméně Philco PHD 302 není obnažené elektrické zařízení, které je nutno kvůli bezpečnému provozu okamžitě a bezpodmínečně zamontovat. Stačí podložit nějakou izolační deskou, v níž je otvor pod výstupem ventilátoru. Dočasně jsem použil polystyrén z přepravního obalu. Místo na kuchyňské desce, kam Philco PHD 302 zabuduji nastálo, jsem už vykoumal, takže koupi indukční varné desky nelituji.
    Dříve jsem nic takového nepoužíval, elektrická keramická varná deska na sporáku vypadá napohled stejně, nicméně princip ohřívání je samozřejmě jiný.
    Není nutné mít speciální hrnce, avšak některé materiály a tvary jsou na indukční ohřev nepoužitelné.
    Takzvané "nerez" z hliníku (asi poniklované) nelze použít.
    Dají se poznat i podle toho, že jsou lehoučké. Asi nemusím připomínat, že ani porcelánové nebo skleněné nádobí se indukcí neohřeje.
    Podmínkou je materiál hrnce z (nejlépe nerez) oceli s plochým dnem. Hrnce z niklu nebo kobaltu, popřípadě z jiného feromagnetického materiálu, asi nikdo běžně nevlastní. To lze poznat, jak říká návod, pomocí magnetu. Jakmile je dno zaoblené, máme smůlu.

Časem na dosažení teploty varu připomíná Philco PHD 302 výkonnou rychlovarnou konvici, a to používám zatím jen menší 1500 W zónu, navíc je tu regulace teploty - tedy spíše intenzity ohřívání - a není tu omezení na čistou vodu.

Doporučuji opatrnost s nastavením časovače! Pokud chcete, aby se Philco PHD 302 po uplynutí požadované doby vypnul, je nutné zadat čas, dokud ještě zvolená úroveň výkonu bliká. Jakmile blikat přestane, po nastavení a uplynutí času, se pouze ozve 30 s trvající signál. Přístroj hřeje dál!
    Jestliže zavčas zadáme dobu ohřívání, než blikání úrovně výkonu přestane, je to indikováno (jakoby desetinnou) blikající tečkou za číslem s úrovní výkonu.
    V návodu to není vyloženo úplně srozumitelně.
    Je třeba nejprve vyzkoušet.
    Jinak jsem velmi spokojený. Četl jsem různé recenze na levné indukční vařiče, u kterých se nedala plynule nastavit úroveň ohřívání a stížnosti na jejich hlučnost. Těmito neduhy Philco PHD 302 netrpí.

• Ovládanie

Dotykové ovládání
Timer
9 stupňové nastavení výkonu
Automatická detekce nádobí
Auto stop - automatické bezpečnostní vypínání
StablePower – stabilní výkon bez kolísání
Indikace zbytkového tepla
Dětský zámek
Přívodní kabel se zástrčkou do el. sítě na 230 V
Ochrana proti přepětí a podpětí

Technické specifikace:
Celkový příkon 3,5 kW
Napětí: 220 - 240 V~ AC, 50/60 Hz
Napájecí kabel: s elektrickou zástrčkou na 230 V (1fáze+1N)
Hmotnost netto/gross: 5,2/6,4 g
Rozměry výrobku (VxŠxH): 52 x 28,8 x 5,5 cm
Rozměry pro vestavbu (VxŠ): 50 x 26,8 cm

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaZdarma90 % • 396 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 52 633 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekProdloužená zárukaZdarma96 % • 12 949 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaZdarma96 % • 7 661 recenzíDalší informace

Hodnocení produktu

13zákazníků doporučuje produkt
0zákazníků nedoporučuje produkt
17 ×

• , zakoupeno v planeo.cz

• Tichý, velmi rychlý při vaření, smažení a ohřívání.

Takzvané "nerez" z hliníku (asi poniklované) nelze použít.

V návodu to není vyloženo úplně srozumitelně.
    Je třeba nejprve vyzkoušet.

• Doporučuje produkt

Vařič jsem koupila mamince k narozeninám a je maximálně spokojená. Dnes jsem si ho objednala pro sebe.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaZdarma96 % • 7 661 recenzíDalší informace

• Ovládanie