Mora VDS 650X

Flexi zóna
Hob2Hood
Integrovaný odsavač par

• , zakoupeno v HQelektro.cz

Deska je špatná, když vařím je celá vařicí, chtěla jsem ji vypnout a spálila jsem si prst o vypínací knoflík. Čekala jsem týden na záručního technika, ten mi řekl, že je to normální, že mi za moje peníze akorát přidělá pod display těsnění, abych se příště nespálila. Volala jsem do MORY, tam mi technik řekl, že každý záruční technik musí mít teploměr na desku, že norma je do 45°C. Řekl, že přijede ve čtvrtek, nepřijel. Bojím se co mi ještě čeká.

• , zakoupeno v SlevyElektro.cz

• Prvni MORA varnou desku jsem mela 17 let bez poruchy.

Materiál desky
8.6 kg
Flexi zóna
Hob2Hood
Integrovaný odsavač par

MORA VDS 650 X, Sklokeramicka varna deska v cernem provedeni v praktickem nerezovem ramu. Ram neni pouze designova zalezitost, ma svuj ucel: chrani desku proti nechtenemu preteceni na pracovni desku a proti nahodnemu padu a pripadnemu ustipnuti hrany.

Deska disponuje 4 varnymi zonami HI LIGHT, z nichzjedna je dualni. S ukazatelem zbytkoveho tepla na desce vite ktera zona je jeste horka a jste tak chraneni pred neprijemnym popalenim a jinymi nehodami. Dotykove ovladani se zvukovym signalem bylo navrzeno tak, aby zabiralo minimum mista, ale stale Vam poskytovalo dokonaly prehled o stavu vareni. Deska ma mnoho uzitecnych funkci jako STOP CONTROL vypnuti desky pri preteceni na ovladaci prvky, STAY WARM funkce udrrovani teploty, funkce TIMER moznost casovani varnych zon a v neposledni rade i detskou pojistku proti nahodnemu spusteni desky. Diky uvedenym praktickym funkcim bude vareni zabavou. Sklokeramicky povrche se velmi snadno cisti, staci jej otrit a varna deska je opet cista bez namahy a pohodlne.

Funkce StopControl

Bezpecne a ciste vareni v okamziku

Funkce StopControl zabezpeci rychle vypnuti varne desky pri preteceni tekutiny na ovladaci prvky. Diky teto funkci se vyhnete pretekani tekutiny na varne zony, cozje dulezite jak z pohledu bezpecnosti tak i cistoty vasi varne plochy. casovac

Pomocnik pri vareni a vice casu pro vas casovac vam jiste usnadni praci a nemusite tak kontrolovat cas. Muzete jej nastavit azna 99 minut dle vaseho vybraneho receptu. Po uplynuti nastavene doby se casovac i varny panel automaticky vypne, zazni pipnuti a vas pokrm je hotovy.

Funkce Stopamp;Go

Maximalni flexibilita pri vareni

Pri dnesnim zivotnim stylu nepochybne ocenite praktickou funkci Stopamp;Go, ktera docasne zastavi vami nastavene parametry vareni dokud funkci opet neaktivujete. Muzete se tak bez obav povenovat nahlym situacim a pote se kdykoliv vratit k vareni presne tam, kde jste skoncili.

Dotykove ovladani

Snadne ovladani i udrzba

Dotykove ovladani varne desky je velmi snadne a intuitivni. Diky jednotlivym sensorum jednoduse regulujete vykon kazde varne zony jemnym pohybem prstu. Varna deska se velmi snadno cisti a udrzuje.

Detsky bezpecnostni zamek ovladani

Zajisti bezpeci pro vas i vase deti

Bezpecnostni zamek ovladani zajistuje bezpeci vam i vasim detem pri priprave pokrmu. Zamek si navolite jednoduse na vasem ovladani, po zvoleni se automaticky zaktivuje, pro deaktivaci zvolite stejne tlacitko.

DuoZona

Prakticke zony dle vasich potreb

DuoZona je praktickou vychytavkou vybranych sklokeramickych desek. Zona je rozdelena na nekolik okruhu ruzne velikosti, ktere si nasledne muzete aktivovat podle velikosti hrncu. DuoZona na varne desce vam umozni vyber varne plochy dle vasi potreby i velikosti nadobi. Mensi usporna zona je vhodna pro mensi nadoby a jejich efektivni ohrev.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v HQelektro.cz

• , zakoupeno v SlevyElektro.cz

• Prvni MORA varnou desku jsem mela 17 let bez poruchy.