Electrolux EIP6446

Indukční varná deska Electrolux EIP6446 Prostě krásná, zapnutá nebo vypnutá Ovládání a zóny stylové varné desky Pure se zobrazí, pouze když je potřebujete. Když je...
14 798 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z elektrocz.com

Skladem • 1 variantaDárekZdarma95 % • 13 076 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta% Slevový kód49 Kč92 % • 511 984 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Do týdne • 1 varianta489 Kč94 % • 1 759 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma95 % • 911 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma91 % • 685 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma100 % • 121 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma223 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma92 % • 9 343 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta39 Kč92 % • 225 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 52 918 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč94 % • 27 144 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 47 546 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 246 671 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma90 % • 2 498 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč98 % • 5 170 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekDoplňkové službyZdarma99 % • 10 696 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekDoplňkové službyZdarma100 % • 3 494 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma88 % • 401 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v KupToTu.cz

• spokojenost
  • , zakoupeno v Electro World

• rychlost přípravy pokrmů jako u každé indukční desky
    • velmi hezký design, deska je ve vypnuté stavu celá černá, je vidět jen logo a označení hlavního vypínače
    • po zapnutí se rozsvítí místa pro nádobí a ovládací panel a podle toho kam se položí nádobí se dále rozsvítí stupnice pro ovládání intenzity vaření
    • spolupracuje s digestoří stejné značky
    • velmi jednoduché ovládání

Příjemná indukce s krásným jednoduchým designem a jednoduchým ovládáním.

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Vypadá krásně, hezky svítí, ukazuje, která plotýnka je obsazená, jdou spojit levé plotny a pravé plotny
    • Naše první indukce. Jsme překvapeni, jak dobře funguje a rychle vaří
    • Má "posuvný" ovladač výkonu, není třeba opakovaně mačkat plus nebo mínus jako na jiných plotýnkách, ale jde rychle nastavit požadovaný výkon.
    • V OKAYi zakoupená pánev na indukci měla zespoda ocelový otřep a posun pánve po indukci zanechal na skle rýhu. :-/ A to jsem si myslel, že je sklo tvrdší.
    • Po zakoupení nefungovala

Vybrali jsme si ji kvůli designu a kvůli tomu, že ukazuje, která plotna je právě obsazená (nemusíme hledat, kde co zmáčknout, rovnou to ukáže).
    Po zapojení jen svítila, ale nerozpoznala smaltované nádobí, a když jsme tam dali přímo indukční pánev, tak nesepnula na vaření. Chvíli pískala a pak vyrazila hlavní jistič. Tak jsme ji zase odpojili a kontaktovali prodejce, jak postupovat při reklamaci. Ten že se máme obrátit přímo na electrolux a že pošlou k nám domů technika.

Asi druhý den volali zpět a domluvili jsme se na termínu návštěvy, bylo to asi do týdne. Technik přijel, naštvanej, že je to odpojené a jestli to zapojovala způsobilá osoba, nebo sami, že jsme si to určitě udělali sami. Takové entreé jsme nečekali, navíc tuhle varnou desku dokáže zapojit blbě jen úplný blbec-nula, zem a 2 fáze, na to fakt není potřeba jaderný fyzik. Technik zjistil, že je vadná plotýnka, že ji musí objednat. Odjel, objednal, za týden přijel, vyměnil, zapojil a znova hlavní jistič. Pan odborník zjistil, že je vadná i druhá plotýnka. Při tom odrbal těsnění pod deskou. Volal jsem mu (já byl v práci, u jeho návštěvy byla žena), aby přivezl nové. Při třetí návštěvě mi žena volala, že těsnění vyměnit nejde, není to samostatná položka. Předala mi technika. Prý to přilepí a že to bude ok. Indukci zapojil a už fungovala. Přilepené těsnění samozřejmě nedrží, ale zase taková trága to není, stejně se deska bude silikonovat. Vadí mi víc přístup technika, i když žena říkala, že při druhé návštěvě už vychladl. Nechal nám tam taky svoji elektrikářskou čokoládu. Při pokusu dotáhnout v ní šroubek se čokoláda rozpadla..

Když pominu toto-prostě vadný kus-stane se, je deska skvělá. Žena řičí blahy, protože předtím jsme měli provizorní elektrický sporák (postupně dodělávaná stavba domu, ještě nemáme finální kuchyňskou linku) a na tom nešlo nic uvařit, protože moduloval výkon stylem chvíli plotýnka běží, chvíli ne a uvařit v tom špagety bylo o nervy.

Na desce normálně funguje smaltované nádobí.

ONLINESHOP.cz (prodejce)

Hob2Hood
Značka kvality
Integrovaný odsavač par

Indukční varná deska Electrolux EIP6446

Prostě krásná, zapnutá nebo vypnutá
Ovládání a zóny stylové varné desky Pure se zobrazí, pouze když je potřebujete. Když je nepoužíváte, elegantní povrch varné desky je navržen tak, aby hladce splynul s vaší pracovní deskou. Když jste připraveni vytvářet kulinářská kouzla, dotykem aktivujete varnou desku a zobrazíte její nastavení a funkce.

Spojte zóny, ať máte více místa na vaření
Pomocí funkce propojení varných zón můžete zkombinovat dvě různé varné zóny a vytvořit tak jednu velkou varnou plochu. Nastavení teploty a času se sladí automaticky. Velkou plochu využijete na maximum s grily plancha nebo restovacími pánvemi.

Hob2Hood® pro pohodlné vaření
Funkce Hob2Hood® umožňuje bezdrátové propojení varné desky s odsavačem par. Začněte vařit a odsavač sám automaticky přizpůsobí intenzitu odsávání výparů podle výkonu varné desky. Vy tak máte volné ruce a můžete se věnovat jen přípravě jídla.

Varná zóna sama ukáže ten správný ovládací panel
Položte nádobí na varnou zónu a rozsvítí se příslušný ovládací panel. Už nemusíte váhat, který ovladač je ten správný. Pak už jen stačí nastavit požadovanou teplotu jednoduchým posunutím prstu.

Každá zóna má svůj čas
Při vaření můžete využívat všechny zóny současně, ale ne všechno se vaří stejně dlouho. Nastavte si dobu vaření pro každou zónu zvlášť a můžete si být jisti, že se nic nespálí ani nerozvaří. Po uplynutí nastaveného času se zóna sama vypne.

Vlastnosti produktu:

Provedení: se zkosenou hranou

Indukční zóny s funkcí zvýšení výkonu

Detekce hrnců a pánví

Zvukový signál

EcoTimer™

Jednoduchá instalace pomocí příchytek

Instalace: Vestavěný spotřebič

Typ výrobku: elektrická varná deska

Designová řada: Electrolux 100

Barva: Černá

Materiál ovládacího panelu: Sklo

Typ rámečku: Zkosený - 1 strana

Barva ovladačů: Ne

Ovládání: Cardinal, Elektronické

Bezpečnostní prvky: Automatické vypnutí

Kontrolní funkce: 3 krokové využití zbytkového tepla, akustický signál, funkce POWER (Booster) = rychlé ohřátí, přemosťovací funkce, dětský zámek, Eco časovač (využití zbytkového tepla), propojen s odsavačem Hob2Hood, Zajištění/odjištění ovládacího panelu, Left & Right Bridge, minutka, pauza, vypnutí zvuku, ukazatel času

Levá přední zóna: Indukční

Hloubka výřezu (mm): 490

Radius výřezu (mm): 5

Čistá hmotnost (kg): 11.58

Hmotnost včetně obalu (kg): 12.58

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDoplňkové službyZdarma100 % • 214 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v KupToTu.cz

• spokojenost
  • , zakoupeno v Electro World

• rychlost přípravy pokrmů jako u každé indukční desky
    • spolupracuje s digestoří stejné značky
    • velmi jednoduché ovládání

Příjemná indukce s krásným jednoduchým designem a jednoduchým ovládáním.

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Naše první indukce. Jsme překvapeni, jak dobře funguje a rychle vaří
    • Po zakoupení nefungovala

Na desce normálně funguje smaltované nádobí.

ONLINESHOP.cz (prodejce)

děkujeme za Vaši recenzi produktu a budeme se těšit
    na Vaše další nákupy.
    Přejeme pěkný den.
    ONLINESHOP.CZ

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDoplňkové službyZdarma100 % • 214 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v MALL.CZ