Candy CI 640

Booster

• , zakoupeno v Spořílek.CZ

• Zatím funguje
    • Až přestane vařit,dám vědět
  • , zakoupeno v Extreme Digital Zrt.

• funkce

Automatické vypnutí
Displej
Oválná zóna
Booster

Typ varné desky: samostatná (vlastní ovládání)

Ovládání: dotykové

Provedení desky: sklokeramika

Umístění ovládání: vpředu

Provedení hrany VD: bez rámečku

Počet varných zón - Indukce 4

Časovač/minutka: časování vybrané libovolné zóny

Dětská pojistka: ANO

Hloubka (cm): 52.00

• , zakoupeno v Spořílek.CZ

• Zatím funguje
    • Až přestane vařit,dám vědět
  • , zakoupeno v Extreme Digital Zrt.

• funkce
    • 380 V
  • , zakoupeno v Expert.cz

• zatím memám
  • , zakoupeno v VEDE.cz

• Výborná indukce za super peníze
    • -

Myslím, že moje recenze bude přínosem, protože jsem tuto desku kupoval v roce 2010. Nyní je rok 2018 a deska bez jediného problému funguje na 100%. Kdo by se ptal na četnost používání, tak mohu odpovědět, že normální - v rodině 2 dosp.+ 2 děti. Ze začátku jsem neměl důvěru ve značku Candy, ale to se týče této desky, mohu jen a jen chválit.

• , zakoupeno v Nakupka.cz

Tuto varnou desku jsme již měly (7 let), bohužel nám na ni spadla solnička a deska praskla. Nová deska je o pár mm větší, takže jsme museli upravovat otvor v lince.
    Deska je levná , má minimum funkcí pouze minutku a časovač, který hodně využívám a je super. Na běžné vaření stačí.

Podsvícení čísel se mi zdá slabé, někomu by to mohlo dělat potíže.

• , zakoupeno v Nakupka.cz

• spokojenost ,od rychlostní dodání,tak i funkčnost indukce
  • , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Rychlost vaření.
    • Velká pánev se celá nenahřeje.Přítel si občas desku uzamkne a je ztracen...ale spíše je to jen v prstech.

indukce je indukce.:-)

• , zakoupeno v OKAY.cz

• snadné ovládání
    • dobrá cena
    • výkonově plně dostačující
    • rozměrově je oproti staré varné desce větší (stejné typy)

Babička tuto varnou desku používala cca 5 let, ale spadla ji na varnou plochu sklenička a sklo desky se rozbilo. Nebyla to chyba desky, ale naše, protože sklenička spadla z horní skříňky kuchyňské linky. S tímto typem byla Babička spokojená, tak jsme objednali znovu tu samou.
    Problém nastal, když jsme chtěli novou varnou desku zasadit do kuchyňské desky, protože ač to byly stejné typy, tak rozměrově byla nová varná deska cca o 1cm větší (sklo bylo stejné, ale větší byl kryt elektroinstalace). Museli jsme tedy vyříznout větší díru do kuchyňské linky.

• , zakoupeno v OKAY.cz

• Krásná, jednoduché ovládání, úsporná, perfektně reaguje dotykové ovládání. SUPR cena.
    • Zatím nic.

S nákupem jsem zatím spokojena.