Reklama

AEG NIH85M30AB

Detaily produktu Chytré senzory Sense Boil & Fry automaticky upravují teplotu, aby se zabránilo překypění a poskytují ideální množství tepla pro přípravu vašeho jídla...
34 990 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z PAROLEK-SHOP.cz. 

Nejlevnější nabídky (9)

AEG NIH85M30AB

AEG NIH85M30AB
34 980 Kč
AEG NIH85M30AB
AEG NIH85M30AB indukční varná deska SenseBoil&Fry
34 990 Kč
Do obchodu
AEG NIH85M30AB indukční varná deska SenseBoil&Fry
Varná deska AEG NIH85M30AB + MONTÁŽ ZDARMA
34 990 Kč
Do obchodu
Varná deska AEG NIH85M30AB + MONTÁŽ ZDARMA
AEG NIH85M30AB
34 990 Kč
Do obchodu
AEG NIH85M30AB
AEG NIH85M30AB
34 990 Kč
Do obchodu
AEG NIH85M30AB
AEG NIH85M30AB Varná deska indukční série 8000 SenseBoil & Fry Hob2Hood®
34 990 Kč
Do obchodu
AEG NIH85M30AB Varná deska indukční série 8000 SenseBoil & Fry Hob2Hood®
AEG NIH85M30AB
34 990 Kč
AEG NIH85M30AB
Varná deska AEG NIH85M30AB
34 990 Kč
Varná deska AEG NIH85M30AB
AEG NIH85M30AB
34 990 Kč
AEG NIH85M30AB

Recenze (0)

AEG NIH85M30AB

Hodnocení produktu

AEG NIH85M30AB

0 %
zatím bez hodnocení

Zatím žádné recenze

Nikdo zatím k tomuto produktu recenzi nepřidal. Buďte první a pomozte ostatním s výběrem.

Popis produktu

Detaily produktu

Chytré senzory Sense Boil & Fry automaticky upravují teplotu, aby se zabránilo překypění a poskytují ideální množství tepla pro přípravu vašeho jídla. Vynikající výsledky a úspora energie – ať už vaříte těstoviny nebo připravujete steak.

Asistované vaření se senzory Sense Boil & Fry

Chytré senzory Sense Boil & Fry jsou dokonalými pomocníky v kuchyni. Deska automaticky přizpůsobí teplotu a zabrání překypění vody nebo připálení ať už smažíte vejce nebo připravujete dušené maso.

Dotykový displej CookSmart. Asistované vaření na dosah ruky

S barevným dotykovým TFT displejem dosáhnete snadno chutných výsledků, stačí stisknout tlačítko. Vařte jako obvykle nebo využijte funkce asistovaného vaření a posuňte své kuchařské schopnosti na další úroveň.

Funkce asistovaného vaření a snadná pomoc

Funkce asistovaného vaření vybere to nejvhodnější nastavení přizpůsobené připravovanému pokrmu. Poskytne podrobný návod pro snadnou přípravu nových pokrmů.

Hob2Hood® udržuje ve vaší kuchyni stále svěží vzduch

Hob2Hood® propojí varnou desku s odsavačem par a při každém vaření vám v kuchyni zajistí svěží vzduch. Ventilátor automaticky přizpůsobí rychlost, aby odvedl nežádoucí pachy a vy jste se mohli soustředit na přípravu pokrmů.

PowerBoost – vyšší výkon pro vaše vaření

Funkce PowerBoost poskytuje okamžitý přísun tepla, aby byl váš pokrm připraven během okamžiku. Ideální, když potřebujete rychle uvařit vodu, osmažit zeleninu nebo zprudka opéct ryby či maso.

AEG NIH85M30AB – Indukční varná deska série 8000

SenseBoil & Fry | Hob2Hood®

Moderní indukční varná deska z prémiové série 8000 nabízí inteligentní senzory pro automatickou regulaci teploty, propojení s digestoří a maximální kontrolu nad vařením. Elegantní černé provedení s hliníkovým rámečkem Statement Frame podtrhuje její prémiový design.

SenseBoil & Fry – chytré vaření bez překypění 4

Inteligentní senzory SenseBoil & Fry automaticky upravují teplotu tak, aby: - zabránily překypění vody - zajistily ideální teplo při smažení - šetřily energii

Perfektní výsledky při vaření těstovin i přípravě steaků – bez nutnosti neustálé kontroly.

Hob2Hood® – automatické odsávání

Varná deska bezdrátově komunikuje s kompatibilní digestoří a automaticky upravuje výkon odsávání podle intenzity vaření. Kuchyně zůstává svěží bez zbytečného nastavování.

Klíčové specifikace -

Typ ohřevu: Indukční -

Instalace: Vestavná -

Typ výrobku: Elektrická varná deska -

Barva: Černá -

Typ rámečku: Statement Frame -

Materiál rámečku: Hliník -

Ovládání: Dotykové (Peacock), posuvné ovládání pro každou zónu -

Pozice ovládání: Uprostřed vpředu -

Podsvícené ukazatele: Ano

Varné zóny a výkon 5 indukčních zón s funkcí PowerBoost: -

Levá přední: 2300 / 3200 W, Ø 210 mm -

Levá zadní: 2300 / 3200 W, Ø 210 mm -

Střední zadní: 2300 / 3200 W, Ø 210 mm -

Pravá přední: 2300 / 3200 W, Ø 210 mm -

Pravá zadní: 2300 / 3200 W, Ø 210 mm

Indukční zóny podporují detekci hrnců a pánví a funkci zvýšení výkonu pro rychlé zahřátí.

Funkce a technologie -

PowerBoost (rychlé ohřátí) -

SenseCook Boil & Fry -

PreciseHeat -

DoubleBridge (spojení varných zón) -

Keep Warm -

Power Management -

Pauza -

Rozmrazování -

Stop Timer a ukazatel času -

Akustický signál (možnost vypnutí) -

Indikace zbytkového tepla – OptiHeat (3 stupně) -

Dětská pojistka -

Zajištění / odjištění ovládacího panelu

Rozměry a instalace -

Rozměry spotřebiče: cca 770 × 510 mm -

Prostor pro instalaci (V × Š × H): 44 × 750 × 490 mm -

Šířka výřezu: 750 mm -

Hloubka výřezu: 490 mm -

Radius výřezu: 5 mm -

Délka přívodního kabelu: 1,5 m -

  • Čistá hmotnost: 12,7 kg
  • Napájení: 220–240 V / 400 V 2N Možnost připojení na 1 fázi (230 V / jistič 16 A)

Identifikace produktu -

Model: NIH85M30AB -

PNC: 949 598 458 -

EAN: 7333394073590

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

AEG NIH85M30AB indukční varná deska SenseBoil&Fry
34 990 Kč
Do obchodu
AEG NIH85M30AB indukční varná deska SenseBoil&Fry
Varná deska AEG NIH85M30AB + MONTÁŽ ZDARMA
34 990 Kč
Do obchodu
Varná deska AEG NIH85M30AB + MONTÁŽ ZDARMA

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jejich 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Parametry produktu

Výrobce
Materiál desky
sklokeramické
Typ varné desky
indukční
Počet plotýnek/hořáků
5
Typ ovládání
dotykové
Hmotnost
12.7 kg
Hob2Hood
ano
Integrovaný odsavač par
ano
Barva
černá

Poradna

AEG NIH85M30AB

{"Oblíbené kategorie":[["Osvěžovače vzduchu","https://osvezovace-vzduchu.heureka.cz/"],["Rozšířené záruky","https://rozsirene-zaruky.heureka.cz/"],["Podložky do kočárků","https://podlozky-do-kocarku.heureka.cz/"],["Chytré hodinky","https://chytre-hodinky.heureka.cz/"],["Petanque","https://petanque.heureka.cz/"],["Pánská trička AC/DC","https://panska-tricka-potisk.heureka.cz/f:40908:75918909/"],["Pudry na tvář pro smíšenou pleť","https://pudry-na-tvar.heureka.cz/f:34037:43703193/"],["Zimní osobní pneumatiky R16","https://pneumatiky.heureka.cz/f:5428:23919398;5437:25275/"],["Nabíječky k aku nářadí s jedním akumulátorem","https://sady-baterii-a-nabijecek-k-aku-naradi.heureka.cz/f:34024:135255/"],["Zahradní reflektory","https://zahradni-lampy.heureka.cz/f:24787:1/"]],"Vybrané značky":[["Varné desky MPM Product","https://varne-desky.heureka.cz/f:3619:731427/"],["Varné desky PKM","https://varne-desky.heureka.cz/f:3619:21289891/"],["Varné desky Concept","https://varne-desky.heureka.cz/f:3619:22256/"],["Varné desky Ciarko Design","https://varne-desky.heureka.cz/f:3619:50875462/"],["Varné desky Elica","https://varne-desky.heureka.cz/f:3619:21744265/"]],"Jak vybrat nejlépe":[["Co je müsli a jak ho vybrat?","https://www.heureka.cz/a/co-je-musli-a-jak-ho-vybrat-c4315-21234/"],["Jak vybrat hokejovou tašku?","https://www.heureka.cz/a/jak-vybrat-hokejovou-tasku-c1110-21470/"],["Jak vybrat webkameru?","https://www.heureka.cz/a/jak-vybrat-webkameru-c766-20575/"]],"Vybrané produkty":[["Freshmaker vlhčené ubrousky s ovocnou vůní 15 ks Meloun","https://vlhcene-ubrousky.heureka.cz/freshmaker-vlhcene-ubrousky-s-ovocnou-vuni-15-ks-meloun/"],["Skřipec do vlasů beruška fialový 1 ks","https://vlasove-skripce.heureka.cz/skripec-do-vlasu-beruska-fialovy-1-ks/"],["Klarstein KG10 KitanoOak 8 dílná sada","https://sady-nozu.heureka.cz/klarstein-kg10-kitanooak-8-dilna-sada/"],["Leitz Úložná krabice Cosy Click&Store vel. L žlutá 53490019","https://ulozne-boxy.heureka.cz/leitz-ulozna-krabice-cosy-click-store-vel-l-zluta-53490019/"],["Buzil Corridor Power Stripper S 708 čistič na podlahy 5 l","https://cistice-podlah.heureka.cz/buzil-corridor-power-stripper-s-708-cistic-na-podlahy-5-l/"],["Helvi CuSi3 0,8 mm 0,9 kg cívka","https://svareci-draty.heureka.cz/helvi-cusi3-0_8-mm-0_9-kg-civka/"],["VoXX MAIK dětské antibakteriální ponožky se stříbrem mix CHLAPEC","https://detske-ponozky.heureka.cz/voxx-maik-detske-antibakterialni-ponozky-se-stribrem-mix-chlapec/"]],"Doporučujeme":[["Apple iPhone 15","https://mobilni-telefony.heureka.cz/f:26540:51662741/"],["Parfémy","https://parfemy.heureka.cz/"],["Bazény","https://bazeny.heureka.cz/"],["PlayStation 5","https://herni-konzole.heureka.cz/playstation-5/"],["Lego","https://lego.heureka.cz/"],["Zahrada","https://zahrada.heureka.cz/"],["Nábytek","https://nabytek.heureka.cz/"],["Oblečení a móda","https://moda.heureka.cz/"]]}