Electrolux EHH 6540 X8K

Oválná zóna
WOK plotýnka
Booster

ELECTROLUX EHH6540X8K

Samostatná indukční varná deska EHH6540X8K s 4 varnými zónami, které se ovládají za pomoci dotyku.Indukční varná deska EHH6540X8K vám ohlásí zvukovým signálem své vypnutí, má zámek funkcí i dětskou bezpečnostní pojistku.Indukční varná deska EHH6540X8K se automaticky rychle zahřeje a má podsvícený ukazatel.         Technické parametry:

Instalace Vestavěný spotřebič

Typ výrobku elektrická varná deska

Designová řada Inspiration

Barva Černá

Materiál ovládacího panelu Sklo

Typ rámečku Promise XL

Materiál rámečku Nerez

Barva ovladačů No

Ovládání Elektronické, Kite 14 steps

Bezpečnostní prvky Automatické vypnutí

Kontrolní funkce 3 krokové využití zbytkového tepla, akustický signál, automatické zahřátí, funkce POWER (Booster) = rychlé ohřátí, dětský zámek, přičítací časovač, Eco časovač (využití zbytkového tepla), Flexible Powermanagement, propojen s odsavačem Hob2Hood, Zajištění/odjištění ovládacího panelu, minutka, vypnutí zvuku, Funkce STOP + POKRAČOVAT, ukazatel času

Levá přední zóna Indukční

Levá zadní zóna indukční

Prostřední přední plotýnka Není

Prostřední zadní plotýnka Není

Pravá přední zóna indukční

Pravá zadní zóna Indukční

Levá přední zóna - ovládání posuvné dotykové ovládání

Levá zadní zóna - ovládání posuvné dotykové ovládání

Střední zóna vpředu - ovládání -

Střední zóna vzadu - ovládání -

Pravá přední zóna - ovládání posuvné dotykové ovládání

Pravá zadní zóna - ovládání posuvné dotykové ovládání

Indikátory zbytkového tepla 4

Radius výřezu (mm) 5

Čistá hmotnost (kg) 10.6

Hmotnost včetně obalu (kg) 11.46

Dokumenty

• snadné a rychlé ovládání
    • vzhled
    • kovový rámeček
    • snadná údržba
    • funkce minutka
    • hluk

výrobek jsme si vybrali hlavně kvůli kovovému rámečku a dobré zkušenosti s výrobky Electrolux
    s produktem jsme spokojeni

doporučujeme

• vaří
    • praskla při vaření skleněná deska indukčního vařiče

Jak probíhá reklamace ve firmě Electrolux.cz? Myslel jsem ze začátku, že normálně. Volám na Electrolux, že mi praskla při vaření skleněná deska indukčního vařiče Electrolux, pán mne odkázal na Ostravskou pobočku, že se přímo mám domluvit s technikem na výměně, když je ještě v záruce, OK, volám přímo technikovi ten bez jakých problému domlouvá termín návštěvy a rovnou objednává novou skleněnou desku na výměnu, OK říkám si nebude problém. Technik dorazil tak jak jsme se dohodli i s novou skleněnou deskou. Mou prasklou desku indukce odmontoval prosvítil baterkou a nafoti a sám mi potvrdil, že je skutečně prasklá, ale že pro jistotu foto pošle do Prahy panu Jaromir.horak(zavináč)electrolux.com a ten posoudí co a jak. Vše se odehrávalo přímo předemnou a slyšel jsem vše co pan Jaromír Horák říkal technikovi, cituji: nic neměnit naše skleněné desky nepraskají! Konec! Technik který mi před telefonátem s p. Horákem potvrdil, že je deska na výměnu a že je prasklá najednou obrátil a že prý je v pořádku a že on v podstatě neví co vidí! Tak proto značku Electrolux už nikdy nekoupím, protože to byla neskutečná šaškárna kterou jsem zažil!

• Funkce stop a go, ovládání posuvem, časovač, indukce, kovový rámeček

Produkty od značky electrolux mám v celé domácnosti a jsem s nimi velmi spokojená. Nemohu zatím nic vytknout. Jsou jeddnoduché a srozumitelné na ovládání, dále úsporné a tiché.

• perfektní ovládání
    • jednotlivé ovládání teploty každé plotýnky bez nutnosti přepínání
    • časování jednotlivých plotýnek
    • rychlý ohřev při powerboostu
    • po dovaření plotna rychle stydne
    • hučení při vysokém výkonu

Narozdíl od předchozí obyčejné sklokeramické varné desky perfektně reaguje na dotyk, nestává se mi, že bych musela mačkat vícekrát než plotna zareaguje.
    Voda se velmi rychle ohřeje, jakmile trochu přeteče, tak se plotna vypne a začne pískat. Musela jsem si zvyknout, že do hrnce dávat o trochu méně vody než předtím a při ohřívání na powerboost nikam neodbíhat. (Díky rámečku, ale přeteklá voda neteče na zem.)
    Plotýnky jdou časovat jednotlivě, takže si dám vařit rýži na dvacet minut, za chvíli dám ohřívat omáčku na pět minut a nemusím se starat, jestli už je hotovo, vypne se samo. Po doběhnutí začne minutka pípat.
    Ze začátku mi hodně vadilo hučení při silnějším výkonu, ale už jsem si zvykla. Jak moc je nebo není ve srovnání s ostatními indukčními plotnami nemám.

• Proti sklokeramické desce mnohem rychlejší vaření
    • Snadná údržba
    • Hezký vzhled
    • Zatím nic

Používám krátce, zatím stoprocentní spokojenost.
    Bohužel musím vyměnit většinu nádobí, ale s tím jsem počítala.
    Velká spokojenost s obchodem elektrocz.com, kde jsem desku kupovala

• Indukční varnou desku jsem si vybrala s nerezovým rámečkem, která hezky ladí v mojí nové kuchyni s troubou od fy Elektrolux. Výhodou indukce je rychlé vaření, přetečená hmota se na desce nepřipaluje, nastavený program při přerušení vaření nemusím vypínat, stačí jen pozastavit.
    • zatím žádné

Doporučuji každé hospodyňce, která ocení rychlost vaření, ohřevu a spoustě užitečných funkcí, které indukční deska poskytuje.

• Rychle ohřeje, ale zase to není takový odvaz jak všichni píšou.
    • Úspora el. energie je neznatelná. Jako když si koupíte za několik tisíc úsporné žárovky do celého bytu (300x10=3000,-Kč) a ty vám po roce odejdou. Na elektrice ušetříte sice 200,-Kč ale ty tisíce jsou fuč.
    • Pořád je levnější koupit žárovku za 20,-Kč.
    • Když ohříváte turbo boostem. Super rychlost, ale musí se u toho stát. Jinak to máte z hrnce venku.

Jinak to ujde. Snad se vrátí úspora za pořízení nového nádobí?
    Asi ne !!!!!

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ