Electrolux EHF 46240 XK

Hob2Hood
Značka kvality
Integrovaný odsavač par

• , zakoupeno v OKAY.cz

mám jej krátkou dobu, ale zatím jsem spokojený.

• Jsem spokojena

Líbil se mi dizajn i funkce a cena.

• , zakoupeno v EURONICS

• spolehlivost, funkčnost, příznivá cena

Zkušenost s touto deskou již dva roky bez problémů, proto v novém bytě byla jasnou volbou a to nejen díky své ceně.
    Doporučuji.

Flexi zóna
Hob2Hood
Značka kvality
Integrovaný odsavač par

Kompaktní a přehledné ovládání pro více místa na vaření
Varná deska slouží k vaření; ujistěte se proto, že máte pro vaření k dispozici co nejvíce místa. Toto dotykové ovládání bylo navrženo tak, aby zabíralo minimum místa, ale stále vám poskytovalo skvělý přehled o stavu vaření letmým pohledem. Získáte více volnosti a více pracovního místa.

Přímý přístup ke všem ovládacím prvkům – díky panelu na varné desce
Umístění je opravdu důležité – když přijde na ovládací panely, jej jejich umístění stejně důležité jako to, zda se snadnou používají. Ovládací panel této varné desky byl navržen tak, abyste mohli kontrolovat vaše hrnce a pánve nebo dělat úpravy co nejjednodušeji.

Vždy přesně víte, která zóna je stále horká
Díky kontrolkám zbytkového tepla vám tato varná deska přesně sdělí, které její části jsou stále horké. Jakmile víte, která místa jsou ještě horká, můžete toho kreativně využít: rozpustit čokoládu, udržovat teplou omáčku nebo rozmrazovat potraviny. Můžete toho také využít k řízení vaší spotřeby energie. Jedná se o jednoduchou funkci s důmyslným použitím.

Chraňte vaše děti před náhodným spuštěním varné desky
Chraňte vaše děti před náhodným zapnutím varné desky pomocí této inteligentní dětské pojistky. Protože jsou bezpečnostní prvky nejužitečnější, když je lze snadno zapnout, tento prvek vyžaduje jediný dotyk tlačítka. Můžete si být jisti, že vaše děti budou v bezpečí, zatímco si budou hrát v kuchyni.

Stíratelný povrch
Tato varná deska je vybavena kompletním sklokeramickým povrchem, který se velmi snadno čistí. Stačí jej otřít a varná deska je opět čistá. Bez námahy a pohodlně.

Různé možnosti instalace vaší varné desky, kamkoliv chcete
Pravděpodobně máte spoustu nápadů, kam umístit vaši varnou desku. Nakonec musíte zvolit takové místo, které vám umožní být v kuchyni opravdu kreativní. Díky samostatné varné desce můžete při navrhování vaší kuchyně získat o něco více flexibility. Nainstalujte ji, kamkoliv chcete.

Přehled dalších vlastností
Nezávislá deska s vlastním ovládáním
Dotykové ovládání
Dětská bezpečnostní pojistka
Zabezpečení desky: Automatické vypnutí
Akustický signál
Indikátory zbytkového tepla: 7 segmentů
Jednoduchá instalace díky přichycovacímu systému
Hlavní barva: Černá

Vlastnosti
Instalace Samostatná varná deska
Instalace Vestavěný spotřebič
Typ výrobku elektrická varná deska
Designová řada Inspiration
Barva Černá
Typ rámečku Promise XL
Materiál rámečku Nerez
Barva ovladačů Neuvedena
Ovládání Elektronické, Sparrow
Bezpečnostní prvky Automatické vypnutí
Kontrolní funkce akustický signál, dětský zámek, indikátory zbytkového tepla
Levá přední zóna Hilight - rychle se zahřívající

• levná
    • jednoduché ovládání
    • špinivý povrch
    • špatně se čistí

Máme dvě sklokeramické desky značky Elektrolux. Tato je levnější, nemá žádné funkce navíc, to jsem pochopitelně při koupi věděl. Co mě ale zarazilo, je rozdílnost v čištění povrchu. Domníval jsem se, že materiál, resp. povrch ze kterého tyto desky jsou, zvláště, když jsou od jedné značky, bude totožný. Není. tato levnější se velmi snadno ušpiní a pak to nejde pořádně umýt. Nejdříve jsem myslel, že je to náhoda, ale mnohokrát se to již potvrdilo. Kdybych neměl přímé srovnání, asi bych si toho tak rychle nevšiml, ale takto je to docela jasné.

• , zakoupeno v OKAY.cz

mám jej krátkou dobu, ale zatím jsem spokojený.

• Jsem spokojena

Líbil se mi dizajn i funkce a cena.

• , zakoupeno v EURONICS

• spolehlivost, funkčnost, příznivá cena

Doporučuji.

• , zakoupeno v Andrea Shop

• vše

• , zakoupeno v KASA.cz

• Výborný poměr cena x funkčnost

Spokojenost

• , zakoupeno v elektrocz.com

• Zboží došlo včas, bez poškození.

Doporučuji, hlavně pro lidi, kteří si chtějí nakoupit bez procházení obchodů a zbytečné ztráty času.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

s Electroluxem mám velmi dobré zkušenosti, proto jsem objednala i vestavný set

• , zakoupeno v elektrocz.com

• Které funkce potřebujeme k vaření, funkčně plně dostačuje.
    • Nezjistil jsem.

Cena a funkčnost perfektní, spolehlivost zatím nelze hodnotit.

• , zakoupeno v Alza.cz

jednoduché ovládání, splňuje , co jsem očekávala