Beko HII 64405 AT

Booster

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

vaří velice rychle

• , zakoupeno v Expert.cz

Zatím mě tato varná deska nenadchla....booster na můj vkus(a zkusenost jiné indukční desky) pomalý,zbytečně brzy vypíná na nižší stupeň,do stupně 5 pouze ohřívá nevaří a stupeň 7 zase už moc,zklamalo mě,že nemá minutkový časovač(i když jsem před koupí na několika portálech vyčetla,že má)...možná jde jen o zvyk,protože porovnávám se svojí bývalou deskou,ale zatím,jak píší výše,mě nenadchla

• , zakoupeno v elektrocz.com

Časovač
Automatické vypnutí
Displej
Booster

Varná deska HII 64405 AT s indukcí od značky Beko, s dotykovým ovládáním, v černé barvě.Indukční varná deska HII 64405 AT má 4 varné zóny, dětský zámek i časovač.

Technické parametry:

Typ INDUKČNÍ VARNÁ DESKA

Barva Černá

Bezpečnostní pojistka proti zhasnutí plamene -

Zapalování -

Počet varných zón 4

Průměr a výkon (W) - LEVÁ PŘEDNÍ VARNÁ ZÓNA 180 mm / 2 000 W - 2 300 W

Průměr a výkon (W) - PRAVÁ PŘEDNÍ VARNÁ ZÓNA 145 mm / 1 600 W - 1 800 W

Průměr a výkon (W) - LEVÁ ZADNÍ VARNÁ ZÓNA 180 mm / 2 000 W - 2 300 W

Průměr a výkon (W) - PRAVÁ ZADNÍ VARNÁ ZÓNA 210 mm / 2 100 W - 2 300 W 3/ VÝBAVA

Paměť -

Hloubka (cm) 51 cm

Výška (cm) 5,5 cm

Dokumenty

4zákazníci nedoporučují produkt

• Bohužiaľ tento produkt nemá žiadne pozitíva.
    • pri použití viac ako 2 platní neohrieva a stráca ťah
    • ak pripravujeme napr. palacinky na dvoch panviciach môžeme pracovať na stupni 9 a cesto sa nepečie, len sa vysušuje
    • pri stupni 6 pokrm len ohrieva a pri stupni 7 vrie tak, že uteká z hrnca

Produkt sa reklamovať nedá, pretože spoločnosť BEKO ignoruje a neodpovedá na maily.
    Nikdy by som si už nekúpila žiadny produkt značky BEKO, pretože zatiaľ každý mal nejakú vadu, pokazil sa, nefungoval správne alebo sa zničila nejaká súčiastka, po necelom polročnom používaní.
    BEKO nikdy viac. Neskutočne sklamali.

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

vaří velice rychle

• Nemá žádnou!
    • V době varu se stále zapíná a vypíná, servisák jednou tvrdí, že je to díky špatným hrncům, jednou zase levnou verzí desky. Odvolání nikde a žádné.
    • Na této desce se opravdu nic uvařit nedá, o včasném uvaření rýže, vajíčkách, těstovinách a pododobných věcech si můžete nechat jen zdát, nehledě na to, že vše utíká, nebo naopak nevaří vůbec.
    • Spotřebičů od Beka máme spoustu- myčku, sušku, pračku, mikrovlnku, troubu, apod. ale tato varná deska byla VELKÁ chyba.

Nedoporučuji.

• dobře se umývá
    • indukce se pořád spíná a vypíná, na nižších stupních než 9 nejde docílit souvislého varu - vždycky to chvilku bublá naplno a pak delší chvilku nic.
    • tuto desku už nikdy!!!! zkoušela jsme u kamaráda i jinou indukci - bosh a ta vařila skvěle, ale tato beko je opravdu hrozná

v žádném případě nedoporučuji. servisák nám řekl, že takto se indukce beko vyrábí a není to na závadu, takto prostě funguje. takže opravit to nejde, reklamovat také ne. jsou to vyhozené peníze. u vaření musím pořád stát , aby mi něco nepřevřelo a zároveň aspoň trochu pobublávalo.
    pokud chcete kupovat indukci,dejte si na toto pozor, ale nevím, kde takové informace sehnat. já se o tomto nikde nedočetla....

• , zakoupeno v Expert.cz

• Už nikdy jinou
    • měla jsem sklokeramickou,plynovou,ale idukční je nej

Máme doma už spotřebiče Beko a velká spokojenost.
    Jen a jen oporučuji

• , zakoupeno v elektrocz.com